Autoservis Hořice

Náš rodinný autoservis Vám nabízí vždy něco navíc. Zakládáme si na kvalitní a profesionální péči o vaše auto.
Za tou se k nám sjíždí stálí i noví zákazníci z celého regionu. Navíc nabízíme individální přístup při řešení vašeho problému s vozidlem. Díky špičkovému zázemí naší autodílny naproti vlakovému nádraží v Hořicích v Podkrkonoší máte jistotu rychlé a bezvadné opravy za příznivou cenu.

Pravidelný a profesionální servis prodlouží životnost vašeho vozu. Předchází a odstraňuje problémy vašeho miláčka dříve než se oprava stane "neřešitelnou" nebo tak drahou, že se raději porozhlédnete po jiném autě. Rádi vás upozorníme i na jinou potřebnou údržbu než s jakou jste přijeli, tak aby její vyřešení odpovídalo nejen potřebám vašeho auta, ale i Vaší peněžence. Leckdy výměna filtru za stovku předejde drahé opravě např. turbodmychadla.

Umíme Vaše auto i vylepšit chiptuningem, po kterém Vám klesne spotřeba, kterou jistě ocení každý. A zároveň dojde ke zvýšení výkonu vašeho motoru bez vlivu na jeho životnost a jeho opotřebení.

Autoservis JR Bureš je Váš spolehlivý partner, o kterého se nemusíte bát opřít - kvalitní a rychlý servis za rozumnou cenu s širokým výběrem služeb!

Služby našeho autoservisu:

Prostory našeho autoservisu v Hořicích

   

Plnění, čištění a desinfekce autoklimatizace

   

Příprava vozidla na STK - seřízení světlometů

   

Výměna čelního autoskla

Provádíme výměnu čelních autoskel u všech typů vozů.

   

   

Renovace světlometů