Pneuservis Hořice

Výměna pneumatik, přezutí a vyvážení pneumatik

Pro objednání volejte:

+420 731 167 306

Pneuservisní práce jsme zahrnuli do našeho portfolia na základě četných dotazů stálých zákazníků po tomto druhu služeb.

Nezapomínejte na kvalitní a včasné obutí vašeho vozu, pneumatiky totiž nejvíce ovlivňují správnou dráhu jízdy vozu.

Pro Vaše pohodlí si u nás můžete vybrat z množství kvalitních pneumatik, různých parametrů od známých a prověřených výrobců.

Široký výběr pneumatik skladem.

Včasné a kvalitní obutí vašeho miláčka ovlivňuje i vaši bezpečnou a pohodlnou jízdu.

V současnosti na silnicích jezdí auta s mnohem vyššími konstrukčními rychlostmi, zvyšuje se počet rychlostních silnic a dálnic, s tím roste i potřeba kvalitních pneumatik a odborného servisu při jejich montáži.
Právě u nás, v naší rodinné firmě, se zákazníkovi věnujeme nejen z pohledu bezvadně provedeného pneuservisu, ale rádi s vámi zkonzultujeme výběr pneumatik s ohledem na nosnost, kategorii rychlosti a dezén pneumatik od známých a prověřených výrobců, především však s ohledem na Vaše potřeby

Našemu zákazníkovi dokážeme pomoci nejen s výběrem správných pneumatik pro vaše vozidlo, ale provedeme i odborný pneuservis včetně vyvážení.
Od ostatních pneuservisů se lišíme především individuálním přístupem k zákazníkovi a nabídkou rychlého řešení Vašeho problému.

Náš tým vyškoleného personálu pneuservisu Hořice se zabývá nejen výměnami pneumatik, ale i opravami. Disponujeme kvalitními zouvacími a nazouvacími stroji, na kterých přezujeme nejen osobní, ale i dodávková vozidla a motocykly. Není problém přezout nejen plechové disky, ale i litá kola, nebo disky se snímači tlaku.

Speciální zouvací zařízení na runflatové a nízkoprofilové pneu

Uskladnění pneumatik pro naše zákazníky

Pneubazar | Nabízíme velké množství použitých pneumatik